Ieškote specifinio automobilio? Atvažiuojate apžiūrėti automobilius ir jie nėra tokios būklės kokios norite? Neturite laiko ieškoti sau automobilio? Norite automobilio su pilna istorija? Negalite rasti norimo automobilio? Norite automobilio “iš pirmų rankų”? Ieškote automobilio, kurio kaina atitiktų kokybę? Bijote paslėptų automobilio trūkumų?

Jei bent į vieną iš aukščiau nurodytų klausimų atsakėte taip, tai galite skambinti mūsų vadybininkui Juliui +37060983085, rašykite email info@automobiliaivisiems.lt ar pildykite mūsų formą esančią tituliniame puslapyje.

Kaip viskas vyksta:
1) Jūs susisiekite su vienu iš mūsų įmonės darbuotojų;
2) Nurodote kokio automobilio norite;
3) Priklausomai nuo automobilio kainos sumokate avansą;
4) Mes Jums siunčiame pasiūlymus, su visa automobilio istorija ir nuotraukomis. Visi defektai Jums būtų aprašyti. Visi išorės ar vidaus defektai būtų nufotografuoti;
5) Nusiperkate automobilį ir sumokate likusią pinigų sumą;
6) Mes pasirūpiname automobilio atgabenimu į Lietuvą;
7) Jūs apžiūrite automobilį ir jei jame rasite nenurodytų trūkumų, tai mes Jums kompensuosime ar ištaisysime Juos;
8) Mes Jums padėsime praeiti techninę apžiūrą ir užregistruosime automobilį Jūsų vardu.

Dirbame su partneriais iš Vakarų Europos (Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje). Automobiliai būna iš įvairų šaltinių pvz. polizinginiai, iš draudimo, konfiskuoti, įmonių naudoti automobiliai, nuomos bendrovės ir pan.
Pagal Jūsų individualų užsakymą galime nupirkti ir atvežti Jūsų norimą automobilį. Jums automobilį pristatysime patys į bet kurį Lietuvos miestą.
Mes padedame išsirinkti automobilio modelį pagal jūsų poreikius, kontaktuojame su pardavėjais, deramės dėl kainos, profesionaliai tikriname automobilių būklę tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje, padedame sutvarkyti visus pirkimo formalumus, pasirūpiname pargabenimu, padedame praeiti techninę apžiūrą ir užregistruoti.
Vakarų Europoje turime partnerius, kurie parduoda automobilius tiktai įmonėms, kurios užsiima automobilių prekyba. Mes neperkame automobilių, kurie yra parduodami automobilių turguje ar auto skelbimuose. Mes perkame automobilius iš partnerių, tokie automobiliai vėliau būna per parduodami automobilių turguje ar auto skelbimuose Vokietijoje. Pirkdami iš mūsų Jūs pirksite automobilį iš „pirmųjų rankų“, nes mes nesame automobilių per-pardavėjai, o esame įmonė parduodanti automobilius. Kaip minėta aukščiau mūsų pirkti automobiliai Vakarų Europoje parduodami tiktai įmonėms užsiimančioms automobilių prekyba.
Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu 600.000 eurų sumai, o pervežant krovinius Vokietijos viduje galioja papildomas 40 SDR/kg krovinio galiojantis CMR draudimas 1.200.000 eurų sumai.

Pirkdami automobilį su mūsų pagalba:
1) Sutaupysite kelias dienas savo brangaus laiko;
2) Nusipirksite automobilį pigiau, nes mes perkame automobilius tiesiai iš partnerių, kurie parduoda automobilius tiktai įmonėms, kurios verčiasi automobilių prekyba.
3) Viskuo pasirūpiname mes, nes su partneriu pagalba yra atliekama automobilio apžiūra pardavimo vietoje, atliekamas parvežimas į Lietuvą, techninės apžiūros praėjimas ir kitos paslaugos.
4) Važiuodami patys pirkti automobilio į Vokietiją ar kitą Europos šalį, Jūs sugaišite kelias dienas bei greičiausiai išleisite daugiau pinigų nei kainuoja mūsų paslaugos.